GMINY:


Dębowa Łąka
Książki
Wąbrzeźno
Miasto Wąbrzeźno


Plan Włączenia Społeczności:


PARTNERZY:


Unia Europejska
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA
Mechanizm Finansowy EOG
Norweski Mechanizm Finansowy
Europejski Fundusz Społeczny
Program Operacyjny Kapitał Ludzki


Menu główne

Start
Mapa serwisu

Sieć współpracy

Sieć LGD

Zgłoś swój pomysł!!! PDF Drukuj
10.12.2015.
W związku z opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016–2022 pragniemy zachęcić Państwa do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na obszarze LSR.
Liczymy na Waszą aktywność – jesteśmy przekonani że złożone fiszki będą stanowiły cenne uzupełnienie propozycji złożonych wcześniej czasie spotkań konsultacyjnych w poszczególnych gminach objętych strategią.
Opracowanie LSR stanowi podstawę do ubiegania się przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska o środki finansowe w ramach programów unijnych w perspektywie 2014–2020.

Propozycje projektów będą przyjmowane wyłącznie na poniższym formularzu. Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: konsultacje.lsr@lgdwieczno.pl wpisując w tytule maila: „Fiszka” lub dostarczyć osobiście do dnia 18 grudnia 2015 r. do Biura Fundacji mieszczącego się pod adresem: ul. Mickiewicza 12, 87-200 Wąbrzeźno

Fiszka projektowa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

  

Portal funkcjonuje w ramach poddziałania “Wsparcie przygotowawcze” w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020