GMINY:


Dębowa Łąka
Książki
Wąbrzeźno
Miasto Wąbrzeźno


Plan Włączenia Społeczności:


PARTNERZY:


Unia Europejska
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA
Mechanizm Finansowy EOG
Norweski Mechanizm Finansowy
Europejski Fundusz Społeczny
Program Operacyjny Kapitał Ludzki


Menu główne

Start
Mapa serwisu

Sieć współpracy

Sieć LGD

Start
Projekt partnerski LGD Wieczno
24.10.2013.
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” wspólnie z Fundacją Lokalna Grupa Działania „Wieczno”, Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe oraz Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ realizuje projekt współpracy pn.: „Ziemia Dobrzyńska i Chełmińska – promocja jakiej nie było”, w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy.

Czytaj całość…
 
Konkurs fotograficzny
20.10.2013.

Przypominamy o konkursie fotograficznym realizowanym w ramach Projektu współpracy: ,,Ziemia Dobrzyńska i Chełmińska - promocja jakiej nie było". Nabór prac w konkursie fotograficznym trwa do 31 października br. Zapraszamy do udziału.

Czytaj całość…
 
Diamenty Regionu Kujawsko-Pomorskiego
17.10.2013.

Urząd Marszałkowski w Toruniu zaprasza do udziału w plebiscycie ,,Diamenty Regionu Kujawsko-Pomorskiego”, współorganizowanym przez Urząd Marszałkowski i wydawnictwo ,,Express Media”.  zczegóły dostępne są na stronie www.diamentyregionu.pl . Zgłoszenia są przyjmowane do 25 października. 

 
Warsztaty z filetowania karpia
17.10.2013.
Lokalna Grupa Rybacka Rybak serdecznie zaprasza do zapisów na warsztaty z filetowania karpia. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 28 października o godzinie 16.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Orłowie oraz 6 listopada o godzinie 14.00 w świetlicy w Głuchowie. Szczegóły dostępne są (tutaj).
 
Barwy wolontariatu
17.10.2013.
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce oraz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK zapraszają do udziału w konkursie ,,Barwy Wolontariatu 2013".

Czytaj całość…
 
Sposób na sukces na wsi
13.10.2013.
Prowadzisz małą lub średnią firmę, tworzysz nowe miejsca pracy dla mieszkańców wsi, realizujesz ciekawe pomysły na rzecz lokalnych społeczności wiejskich, w tym także w ramach Lokalnej Grupy Działania, lub wykorzystujesz w prowadzonej działalności odnawialne źródła energii?

Czytaj całość…
 
Posiedzenie Rady
11.10.2013.
Informujemy, że posiedzenie Rady Fundacji Lokalna Grupa Działania WIECZNO odbędzie się 21 października o godz. 9.00 w sali nr 201 w Urzędzie Gminy Wąbrzeźno.
 
Wiedza i doświadczenie Lokalnych Liderów - podsumowanie
03.10.2013.
Od początku lutego 2013r.  Partnerstwo LGD „Vistula – Terra Culmensis” i LGD „Wieczno” realizowało projekt współpracy pn. „Wiedza i doświadczenie lokalnych liderów z obszaru LGD Vistula i Wieczno”.
Czytaj całość…
 
Publikacja "Aktywna społeczność, Dobre praktyki..."
03.10.2013.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z publikacją pn. ,,Aktywna społeczność, Dobre Praktyki w zakresie wdrażania LSR na obszarze LGD Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję oraz LGD Wieczno".

Wydawnictwo stanowi kompendium wiedzy dla liderów wiejskich z zakresu aktywizacji społeczności lokalnej, rozwoju turystyki przyczyniającej się do poprawy warunków życia oraz rozwoju przedsiębiorczości. Prezentuje również dobre praktyki z zakresu wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju.

Publikacja dostępna jest tutaj .

 
Informacja
26.09.2013.
Informujemy, że w dniu 27 września 2013 roku biuro LGD Wieczno będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. W kolejnych dniach pracy biuro będzie czynne od godziny 7.15 do 15.15. 
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 479

  

Portal funkcjonuje w ramach poddziałania “Wsparcie przygotowawcze” w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020