#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 20 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

balloons

W dniach od 29 stycznia do 5 lutego 2019 r. Sekretariat Regionalny KSOW prowadził będzie indywidualne spotkania konsultacyjne przeznaczone dla partnerów KSOW, chcących złożyć wnioski do Konkursu nr 3/2019, na realizację operacji w 2019 r.

Konsultacje odbywać się będą w Toruniu, w Urzędzie Marszałkowskim, w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Geodezji, przy ul. Targowej 13/15. Konsultacje skierowane są do partnerów KSOW z województwa kujawsko-pomorskiego. Dotyczą zarówno wniosków o zasięgu regionalnym, składanych do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, jak i ponadregionalnych, składanych, np. do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Warszawie.

Zespół SR KSOW przeznaczy dla każdego projektodawcy max. 2 godziny. W przypadku większej liczby zgłoszeń, SR KSOW wyznaczy dodatkowe terminy konsultacji. Warunkiem skorzystania z konsultacji jest przesłanie przez partnera KSOW wstępnie przygotowanego formularza wniosku wraz z załącznikiem nr 1 „Zestawienie rzeczowo-finansowe”. W części III formularza wniosku obowiązkowo należy wypełnić: tabelę 5 „Uzasadnienie potrzeby realizacji operacji”, tabelę 6 „Identyfikacja grupy docelowej operacji”, tabelę 8 „Uzasadnienie wyboru formy realizacji operacji” oraz tabelę 9 „Przewidywane efekty realizacji operacji”.
Prosimy o zwrócenie uwagi, iż 11 stycznia br. nastąpiła zmiana formularza wniosku. Aktualnie obowiązujący znajdziecie Państwo na stronie www.ksow.pl. Zgłoszenia udziału w konsultacjach wraz ze wstępnie wypełnionym wnioskiem oraz proponowanym terminem konsultacji, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , do 25 stycznia br.
O wyznaczonym terminie i godzinie spotkania poinformujemy Państwa drogą mailową 28 stycznia br. Zgłoszenia e-mailem, do których partner KSOW nie dołączy wymaganego formularza nie zostaną umieszczone w terminarzu konsultacji.  

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

RODO

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Niebawem warsztaty ...

27 lutego, w Wąbrzeskim Domu Kultury, odbędą się ...

Szkolenie „Social media ...

W dniu 12 lutego w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło ...

Z myślą o osobach ...

Aktywny i zaradny niepełnosprawny - taki tytuł ...

Walne obradowało

6 lutego br. odbyło się posiedzenie Walnego ...

Scroll to top

logo 2