#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 25 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

balloons

W dniach od 29 stycznia do 5 lutego 2019 r. Sekretariat Regionalny KSOW prowadził będzie indywidualne spotkania konsultacyjne przeznaczone dla partnerów KSOW, chcących złożyć wnioski do Konkursu nr 3/2019, na realizację operacji w 2019 r.

Konsultacje odbywać się będą w Toruniu, w Urzędzie Marszałkowskim, w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Geodezji, przy ul. Targowej 13/15. Konsultacje skierowane są do partnerów KSOW z województwa kujawsko-pomorskiego. Dotyczą zarówno wniosków o zasięgu regionalnym, składanych do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, jak i ponadregionalnych, składanych, np. do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Warszawie.

Zespół SR KSOW przeznaczy dla każdego projektodawcy max. 2 godziny. W przypadku większej liczby zgłoszeń, SR KSOW wyznaczy dodatkowe terminy konsultacji. Warunkiem skorzystania z konsultacji jest przesłanie przez partnera KSOW wstępnie przygotowanego formularza wniosku wraz z załącznikiem nr 1 „Zestawienie rzeczowo-finansowe”. W części III formularza wniosku obowiązkowo należy wypełnić: tabelę 5 „Uzasadnienie potrzeby realizacji operacji”, tabelę 6 „Identyfikacja grupy docelowej operacji”, tabelę 8 „Uzasadnienie wyboru formy realizacji operacji” oraz tabelę 9 „Przewidywane efekty realizacji operacji”.
Prosimy o zwrócenie uwagi, iż 11 stycznia br. nastąpiła zmiana formularza wniosku. Aktualnie obowiązujący znajdziecie Państwo na stronie www.ksow.pl. Zgłoszenia udziału w konsultacjach wraz ze wstępnie wypełnionym wnioskiem oraz proponowanym terminem konsultacji, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , do 25 stycznia br.
O wyznaczonym terminie i godzinie spotkania poinformujemy Państwa drogą mailową 28 stycznia br. Zgłoszenia e-mailem, do których partner KSOW nie dołączy wymaganego formularza nie zostaną umieszczone w terminarzu konsultacji.  

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

RODO

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Posiedzenie Rady ...

Informujemy, że 27 sierpnia 2019 r. odbędzie się ...

Zapraszamy na dożynki!

Już niebawem - w sobotę 24 sierpnia rolnicy z ...

Nabór wniosków za nami

W dniach 8-22 lipca prowadziliśmy nabór ...

5 000 na kulturalny grant

Reprezentujesz sektor kultury lub oświaty i masz ...

Scroll to top

logo 2