#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 25 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

social media

 

Jak dobrze prowadzić stronę na Facebooku? Jak zdecydować, w jakich mediach społecznościowych powinna być nasza organizacja? Jak osiągnąć maksymalne korzyści z obecności organizacji w sieci? Odpowiedź na te pytania uzyskają uczestnicy szkolenia organizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.
12 lutego w Wąbrzeskim Domu Kultury o godz. 9.30 rozpocznie się szkolenie „Social media w marketingu podmiotów ekonomii społecznej”, skierowane do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej – stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych czy też innych podmiotów działających w tej sferze.

Social media stają się w ostatnich latach coraz ważniejszym kanałem informacyjnym, który można wykorzystać jako formę reklamy i budowania wizerunku ngo. Chyba zdecydowana większość z nas korzysta z Internetu, wielu z nas jest użytkownikiem Facebooka, Twittera czy Instagrama, ogląda materiały udostępnione za pośrednictwem Youtube, a przecież użytkowników tych serwisów społecznościowych liczyć można w miliardach, co sprawia, że miejsca te są kapitalnym nośnikiem treści, dającym możliwość współtworzenia i wymiany różnorodnych treści: informacji, wiedzy, opinii, komentarzy czy przekazów multimedianych. Dlatego też w czasie najbliższych warsztatów zostanie poruszony temat roli mediów społecznościowych i ich wykorzystania szczególnie w odniesieniu do organizacji pozarządowych.

To, co wyróżnia media społecznościowe spośród innych kanałów marketingowych, to możliwość ich wykorzystania przez duże korporacje, jak i małe organizacje. Serwisy społecznościowe to również doskonała propozycja dla organizacji pozarządowych, które mogą skuteczniej promować swoją działalność, czy nawet pozyskać sponsorów. Powszechność urządzeń z dostępem do Internetu, a co się z tym wiąże dostępność mediów społecznościowych, powoduje, że można szybko, łatwo i stosunkowo tanio dotrzeć do interesujących odbiorców, prezentując zróżnicowane treści. Wydaje, się że publikacja kolejnych postów i twettów to prosta i niejako wykonywana automatycznie czynność, jednakże czy prowadzi to do oczekiwanych efektów? Ewaluacja komunikacji, jak dowodzą najnowsze badania rynkowe, dowodzi, że najbardziej angażujące treści w social mediach to obrazy. Uzyskują większy zasięg, a przez to wywołują więcej interakcji, komentarzy, udostępnień. Zachęcamy zatem przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w szkoleniu, co pozwoli poznać im najbardziej aktualne i skuteczne trendy w mediach społecznościowych.

Rejestracja uczestników warsztatów do 7 lutego 2019 r. pod linkiem:
https://3adk-kujawskopomorskie.evenea.pl/
Uczestników prosimy o zabranie ze sobą laptopa lub tableta.
Na wszelkie pytania można również uzyskać informacje pod nr telefonu: 56 687 75 35.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Program warsztatów:
9.30 – 11.00 Budowanie marki organizacji – konkurowanie o uwagę, analiza otoczenia, przekaz
11.00 – 11.15 Przerwa kawowa
11.15 – 12.45 Jak wykorzystać profil na Fb pod kątem ustawień
12.45 – 13.30 Obiad
13.30 – 15.00 Wprowadzenie do płatnych kampanii (Menadżer reklam)
 

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

RODO

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Posiedzenie Rady ...

Informujemy, że 27 sierpnia 2019 r. odbędzie się ...

Zapraszamy na dożynki!

Już niebawem - w sobotę 24 sierpnia rolnicy z ...

Nabór wniosków za nami

W dniach 8-22 lipca prowadziliśmy nabór ...

5 000 na kulturalny grant

Reprezentujesz sektor kultury lub oświaty i masz ...

Scroll to top

logo 2