#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

photographerJak co roku Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska zamierza wydać kalendarze. Dlatego też zwracamy się z prośbą o udostępnienie zdjęć z terenu poszczególnych gmin i wyrażenie zgody na wykorzystanie tych materiałów. Zdjęcia dotyczyć mogą: zabytków, pomników przyrody, panoram, czy zrealizowanych inwestycji ze środków Programu LEADER. Dla osób, które udostępnią nam swoje zdjęcia zapewniamy zestaw gadżetów upominkowych wraz z kalendarzem.

Przesłane zdjęcia powinny być tematycznie związane z obszarem terytorialnym LGD, czyli mają obrazować krajobrazy i zabytki gmin Dębowa Łąka, Książki i Ryńsk oraz miasta Wąbrzeźno. Prosimy o przesłanie fotografii drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

W tytule e-maila należy wpisać: „Kalendarz LGD 2021”. W wiadomości należy podać imię i nazwisko autora, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz miejsce, w którym zostało wykonane zdjęcie.

Parametry zdjęć w wersji elektronicznej: format JPG, rozmiar minimum 10 MPX, tj. zdjęcie powinno posiadać wymiar minimum 2600 pikseli na krótszym boku.

Osoba udostępniająca zdjęcie/zdjęcia potwierdza, że materiał fotograficzny jest jej własnością oraz wyraża zgodę na jego nieodpłatną publikację, a także, że przysługują jej prawa do zdjęć w pełnym zakresie.  

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Konkurs fotograficzny ...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia ...

Zasady obsługi w Biurze ...

Osobom zainteresowanym przypominamy o zasadach ...

Zmiany personalne w ...

Informujemy, że z dniem 4 stycznia 2021 r. ...

Życzenia świąteczne Boże ...

Scroll to top

logo 2