#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 28 Styczeń 2023    |    Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

fingerZapraszamy mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów społecznych na spotkanie konsultacyjne, które rozpocznie się w czwartek 26 stycznia o godz. 13.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.

Jednym z filarów wsparcia przewidzianego dla lokalnych grup działania w województwie kujawsko-pomorskim w nowej perspektywie finansowej są środki programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 w części finansowej z EFS+.

Specyfika tego wsparcia koncentruje się na działaniach społecznych. Dlatego też najbliższe spotkanie będzie szczególnie skoncentrowane na problemach i potrzebach lokalnych społeczności.

Opracowanie nowej strategii umożliwi mieszkańcom i podmiotom z obszaru objętego strategią pozyskanie środków finansowych na realizację przedsięwzięć, które są często odpowiedzią na problemy i ograniczenia lokalnych społeczności.

Przygotowanie dobrego dokumentu planistycznego opiera się na włączeniu w ten proces różnych środowisk, przedstawicieli różnych grup interesu. Dlatego też prace nad nową strategią opierają się o metodę partycypacyjną z wykorzystaniem zróżnicowanych środków komunikacji, w tym konsultacji on-line. Metoda partycypacyjna służyć ma włączeniu społeczności lokalnych w całość procesu planowania strategii tak, aby zidentyfikować rzeczywiste problemy i potrzeby społeczności lokalnej od etapu diagnozy, przez analizę SWOT, identyfikację problemów, potrzeb i celów, po określenie harmonogramu działania i budżetu na poszczególne docelowe przedsięwzięcia w planowanej strategii.

Nowa strategia rozwoju

konsultacje spoleczne

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

siegamy po wiecej 4

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

Wdrażanie strategii

Unia Europejska

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Konkurs dla Kół Gospodyń ...

Rusza nabór do III edycji Konkursu dla ...

Włącz się w ...

Zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli ...

Inicjuj z FIO 3.0

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ...

Pobierz aplikację „Rzuć ...

Przypominamy, że w Google Play dostępna jest ...

Scroll to top

logo 2