#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 25 Luty 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

Newsletter

 

fingerZapraszamy mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów społecznych na spotkanie konsultacyjne, które rozpocznie się w czwartek 26 stycznia o godz. 13.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.

Jednym z filarów wsparcia przewidzianego dla lokalnych grup działania w województwie kujawsko-pomorskim w nowej perspektywie finansowej są środki programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 w części finansowej z EFS+.

Specyfika tego wsparcia koncentruje się na działaniach społecznych. Dlatego też najbliższe spotkanie będzie szczególnie skoncentrowane na problemach i potrzebach lokalnych społeczności.

Opracowanie nowej strategii umożliwi mieszkańcom i podmiotom z obszaru objętego strategią pozyskanie środków finansowych na realizację przedsięwzięć, które są często odpowiedzią na problemy i ograniczenia lokalnych społeczności.

Przygotowanie dobrego dokumentu planistycznego opiera się na włączeniu w ten proces różnych środowisk, przedstawicieli różnych grup interesu. Dlatego też prace nad nową strategią opierają się o metodę partycypacyjną z wykorzystaniem zróżnicowanych środków komunikacji, w tym konsultacji on-line. Metoda partycypacyjna służyć ma włączeniu społeczności lokalnych w całość procesu planowania strategii tak, aby zidentyfikować rzeczywiste problemy i potrzeby społeczności lokalnej od etapu diagnozy, przez analizę SWOT, identyfikację problemów, potrzeb i celów, po określenie harmonogramu działania i budżetu na poszczególne docelowe przedsięwzięcia w planowanej strategii.

Nowa strategia rozwoju

konsultacje spoleczne

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

siegamy po wiecej 4

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Wdrażanie strategii

Unia Europejska

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Ostatnie wiadomości

Webinarium ...

Jak inkluzyjnie mówić o ofercie ...

Weź udział w seminarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ...

Dobre praktyki higieny ...

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza ...

Czas na refleksje, czas ...

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym ...

Scroll to top

logo 2