#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 5 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

buildersZapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz rolników na spotkanie konsultacyjne, które rozpocznie się w czwartek 23 marca o godz. 13.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.

Jednym z kierunków wsparcia przewidzianego dla lokalnych grup działania w nowej perspektywie finansowej są środki dla sektora gospodarczego. Pomoc na utworzenie krótkich łańcuchów dostaw i zagród edukacyjnych, rozwój agroturystyki lub istniejących przedsiębiorstw to działania możliwe w ramach PS WPR na lata 2023-2027 w ramach lokalnych strategii rozwoju.

Kontynuując cykl spotkań konsultacyjnych, zachęcamy tym razem do udziału w wydarzeniu przedstawicieli szeroko rozumianego sektora gospodarczego. Opracowanie nowej strategii umożliwi mieszkańcom i podmiotom z obszaru objętego strategią pozyskanie środków finansowych na realizację przedsięwzięć, które są często odpowiedzią na problemy i ograniczenia lokalnych społeczności.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie udziału do środy 22 marca 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 530 367 685.  

Nowa strategia rozwoju

konsultacje spoleczne

Kulturalnie zdrowo i sportowo

kulturalnie zdrowo sportowo

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

siegamy po wiecej 4

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

Wdrażanie strategii

Unia Europejska

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Kino plenerowe zawitało ...

W ramach projektu „Kulturalnie, zdrowo i ...

Rajdy rowerowe i marsze ...

W sobotę 3 czerwca 2023 r. o godz. 11:00 odbędzie ...

Walne Zebranie Członków

Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa ...

Konsultacje on-line

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są najważniejsze ...

Scroll to top

logo 2