#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 17 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Narcyz, Franciszek

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

businessSzanowni Beneficjenci poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zgodnie z umową dofinansowania, podpisaną z Zarządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego na realizację projektu, który uzyskał dofinansowanie za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Ziemia Wąbrzeska, beneficjent zobowiązany jest do przekazywania Lokalnej Grupie Działania informacji niezbędnych do monitorowania wdrażania strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR).

Ankietę monitorującą należy wypełnić na podstawie danych z wniosku o przyznanie pomocy, umowy o przyznaniu pomocy oraz wniosku o płatność, uwzględniając ewentualne uzupełnienia dokonane na wezwanie Instytucji Wdrażającej.

Każda ankieta dotyczy jednego projektu - w przypadku realizacji przez beneficjenta kilku projektów prosimy o wypełnienie oddzielnej ankiety dla każdego projektu.

Poniżej udostępniamy wzór ankiety monitorującej:
Ankieta monitorująca – wersja edytowalna
Ankieta monitorująca – wersja pdf

Wypełnioną ankietę monitorującą, podpisaną przez osoby upoważnione do reprezentowania beneficjenta, należy dostarczyć w wersji papierowej, do Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska – adres: 87-200 Wąbrzeźno ul. Grudziądzka 9. Prosimy również o przesyłanie na bieżąco informacji i zdjęć z realizacji projektu w formie elektronicznej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Dane te pozwolą nam na monitorowanie LSR, a także pozwolą nam na rozszerzenie działań informacyjno-promocyjnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem LGD – tel. 56 470 89 08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Walne Zebranie Członków

W dniu 21 września 2021 r. (wtorek) o godz. 9.00, ...

Z wizytą na winnicy w ...

W piątek 10 września 2021 r. odbyła się ...

Konkurs dla dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ...

Zmiany w PROW 2014-2020 ...

Komisja Europejska decyzją z 31 sierpnia 2021 ...

Scroll to top

logo 2