#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

stypendiumW dniu 25 sierpnia 2021r. o godzinie 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Ziemia Wąbrzeska przy ul. Grudziądzkiej 9 w Wąbrzeźnie odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej. Komisja oceniła 6 wniosków, które zostały złożone w terminie do 23 sierpnia 2021 r. do Biura LGD. Uczestnictwo Stowarzyszenia LGD Ziemia Wąbrzeska w ogólnopolskim Programie Stypendiów Pomostowych w tegorocznej edycji pozwala na udzielenie sześciu stypendiów dla ambitnych młodych mieszkańców z naszego terenu działania.

Lista osób rekomendowanych przez Komisję Stypendialną Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska, jako kandydatów na stypendystów XX edycji Programu 2021/2022:

1. Kamila Kosela – 277,4 pkt
2. Alicja Nowocień - 252,8 pkt
3. Adrianna Kwiatkowska - 251 pkt
4. Kinga Gołębiewska – 235,4 pkt
5. Wiktoria Chylińska – 140,2 pkt
6. Wiktoria Brunath – 101,6 pkt

Serdecznie gratulujemy stypendystom!

Wnioski osób rekomendowanych do programu stypendialnego zostaną przekazane do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi, gdzie nastąpi ich dalsza weryfikacja. Ostateczna liczba stypendystów zostanie ogłoszona przez Fundację Edukacyjnej Przedsiębiorczości w terminie do 10 października 2021 r. FEP poinformuje o decyzji Komisji Stypendialnej stypendystów, Fundatorów oraz organizacje lokalne uczestniczące w Programie.

W ramach Programu Stypendiów Pomostowych tegoroczni maturzyści otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 700 zł przez 10 miesięcy nauki na I roku studiów dziennych na polskich uczelniach publicznych. Stypendia będą przekazywane przez FEP na indywidualne konta stypendystów. Miano absolwenta Programu Stypendium Pomostowych daje również możliwość do ubiegania się o stypendia na kolejne lata studiów - oferta adresowana jest do studentów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce. Program Stypendiów Pomostowych ma również do zaoferowania swoim podopiecznym m. in. stypendia językowe, stypendia zagraniczne oraz staże krajowe w renomowanych firmach w trakcie studiów.  

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Walne Zebranie Członków

W dniu 21 września 2021 r. (wtorek) o godz. 9.00, ...

Z wizytą na winnicy w ...

W piątek 10 września 2021 r. odbyła się ...

Konkurs dla dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ...

Zmiany w PROW 2014-2020 ...

Komisja Europejska decyzją z 31 sierpnia 2021 ...

Scroll to top

logo 2