#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 5 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

student 2Ostateczna lista kandydatów na stypendystów w ogólnopolskim Programie Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022 została oficjalnie zatwierdzona. Znajdują się na niej polecani przez naszą organizację młodzi i ambitni mieszkańcy obszaru działania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Wąbrzeska: Wiktoria Chylińska, Kinga Gołębiewska, Kamila Kosela, Adrianna Kwiatkowska, Alicja Nowocień, Wiktoria Brunath.

Wyniki rekrutacji dostępne są na stronie: https://www.stypendia-pomostowe.pl/wp-content/uploads/2021/10/Stypendysci-Pomostowi_1rok_ogloszenie_wynikow.pdf. Stypendystów prosimy o uważne zapoznanie się z treścią komunikatu zamieszczonego na wstępie do listy.

Serdecznie gratulujemy!

W ramach programu studenci pochodzący ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin mogą otrzymać stypendium na I rok studiów w publicznych uczelniach krajowych. Roczne stypendium wynosi 7.000 zł i jest przekazywane w 10 ratach na indywidualne konta stypendystów. Miano absolwenta Programu Stypendiów Pomostowych stwarza dla studentów z dobrymi wynikami w nauce możliwości ubiegania się o stypendia na II rok studiów.

Przypominamy, że Partnerami XX edycji Programu stypendiów Pomostowych są: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja Wspomagania Wsi, Fundacja BNP Paribas oraz koalicja lokalnych organizacji pozarządowych, w tym już po raz piąty Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.    

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Rolniku, uchroń wodę ...

10 grudnia 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i ...

Dotacje na zabytki ...

Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego ...

Małe przetwórstwo i RHD ...

Od 30 listopada można ubiegać się o wsparcie na ...

Rusza pomoc na ...

Dofinansowanie w ramach „Wsparcia na ...

Scroll to top

logo 2