#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 24 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

stypendia pomostoweW dniu 30 sierpnia 2017 r. o godzinie 13:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ryńsk w Wąbrzeźnie, odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej. Komisja oceniła 7 wniosków, które zostały złożone w oznaczonym terminie, tzn. do 25 sierpnia 2017 r. W wyniku prac Komisja postanowiła udzielić wszystkim 7 osobom rekomendacji do udziału w Programie Stypendiów Pomostowych: 5 osobom na liście gwarantowanej oraz 2 osobom na liście rezerwowej.


Lista osób rekomendowanych przez Komisję Stypendialną Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ziemia Wąbrzeska, jako kandydatów na stypendystów XVI edycji Programu Stypendiów Pomostowych:
1. Julia Bolla – 224,2 pkt
2. Kacper Sadowski – 174 pkt
3. Daria Heberlejn – 159,2 pkt
4. Barbara Osińska – 139,6 pkt
5. Monika Wiśniewska – 136,4 pkt

Lista rezerwowa pozostałych kandydatów według liczby uzyskanych punktów:
6. Maciej Kisiel – 118 pkt
7. Kamila Ślusarczyk – 100,6 pkt

Wnioski osób rekomendowanych do programu stypendialnego zostaną przekazane do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi, gdzie nastąpi ich ponowna weryfikacja pod względem spełnienia kryterium dostępu do programu i kompletności wszystkich załączników. Ostateczna liczba stypendystów zostanie ogłoszona przez Fundację Edukacyjnej Przedsiębiorczości w terminie do 9 października 2017 r.
FEP poinformuje o decyzji Komisji Stypendialnej stypendystów, Fundatorów oraz organizacje lokalne uczestniczące w Programie. Wtedy też nastąpi podpisanie umów pomiędzy FEP a organizacjami lokalnymi. Uroczyste wręczenie dokumentów potwierdzających przyznanie stypendiów pomostowych za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska nastąpi na przełomie października i listopada. W ramach Programu Stypendiów Pomostowych stypendyści otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 500 zł przez 10 miesięcy nauki na I roku studiów. Stypendia te będą przekazywane przez FEP na indywidualne konta stypendystów. O stypendium na kolejne lata studiów będą mogli ubiegać się najlepsi studenci, którzy otrzymywali stypendium pomostowe podczas I roku studiów. Program Stypendiów Pomostowych ma również do zaoferowania swoim podopiecznym m. in. stypendia językowe, stypendia zagraniczne oraz staże krajowe w renomowanych firmach w trakcie studiów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!  

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

RODO

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Harmonogram warsztatów

    Już niebawem rozpoczynamy ...

Aktywny i zaradny ...

Dnia 20 marca na terenie Warsztatów ...

Przyjdź na spotkanie z ...

Robert Makłowicz to znana osobowość telewizyjna, ...

Warsztaty, warsztaty, ...

Choć do świąt Wielkiej Nocy jeszcze sporo czasu, ...

Scroll to top

logo 2