#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 20 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

projekt mowisz masz

Zachęcamy do zapoznania się z nowym projektem realizowanym przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami projektu są: Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Przysieku Sp. z o.o. oraz Training House Iwona Wencka – Stramowska.
Projekt „W Kujawsko – Pomorskiem mówisz – masz – certyfikowane szkolenia językowe” jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców województwa, którzy z własnej inicjatywy są zainteresowani nabyciem, uzupełnieniem bądź podwyższeniem już posiadanych kwalifikacji językowych. Dofinansowane zostaną szkolenia językowe z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Projekt będzie realizowany na terenie naszego województwa do 31.12.2021 r.


Projekt skierowany jest do:
I. Osób o niskich kwalifikacjach (za takie uważa się osoby, które posiadają maksymalnie średnie wykształcenie).
II. Osób z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia).
III. Osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia, jednak tutaj warunkiem jest deklaracja podjęcia bądź kontynuowania zatrudnienia po zakończeniu kursu).

Każdy uczestnik będzie zobowiązany zrealizować 180-godzinne szkolenie językowe, które składać się będzie z 3 modułów, każdy po 60 godzin lekcyjnych. Na koniec każdego z modułów odbędzie się sprawdzający egzamin wewnętrzny. Natomiast po zakończeniu kursu uczestnicy zobowiązani będą przystąpić do egzaminu zewnętrznego, którego celem ma być zdobycie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje językowe.
O poziomie, na jaki zostanie zakwalifikowany uczestnik, zadecyduje wynik testu poziomującego, a grupy będą liczyły maksymalnie po 12 słuchaczy. Zarówno udział w szkoleniu, jak i egzaminach jest całkowicie bezpłatny. Jedyny koszt jaki muszą ponieść słuchacze to zakup podręczników – kwota pakietu to 150 zł. Z udziału w projekcie zostały wyłączone osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.
Więcej szczegółowych informacji oraz dokumenty niezbędne przy zgłoszeniu chęci udziału w szkoleniu znajdziecie Państwo na stronie:
https://www.projektmowiszmasz.pl/

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

RODO

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Niebawem warsztaty ...

27 lutego, w Wąbrzeskim Domu Kultury, odbędą się ...

Szkolenie „Social media ...

W dniu 12 lutego w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło ...

Z myślą o osobach ...

Aktywny i zaradny niepełnosprawny - taki tytuł ...

Walne obradowało

6 lutego br. odbyło się posiedzenie Walnego ...

Scroll to top

logo 2